top of page
Ako si vybrať správny kurz?

Výber správneho kurzu môže byť náročnou úlohou. U predškolákov sú kurzy delené hlavne podľa úrovne ich znalostí, zatiaľ čo u žiakov škôl sa delia podľa triedy a očakávaných vedomostí. Triedenie pre školákov má pre Vás skôr orientačnú hodnotu. Ak ste sa s nami ešte neučili, radi Vám odporúčame bezplatnú online konzultáciu, počas ktorej Vám radi pomôžeme s výberom správneho kurzu.
Nemáte skúsenosti s online formou výuky?

Ak zatiaľ nemáte žiadne skúsenosti s online formou výučby, alebo by ste sa radi presvedčili o tom, ako učíme, máte možnosť využiť nezáväznú skúšobnú hodinu zdarma. Týmto spôsobom si môžete overiť našu kvalitu a zistiť, ako bude Vaše dieťa reagovať.

Aktuálne kurzy pre LETNÝ semester 2024.

MATERSKÉ ŠKOLY

Vyučujeme aj tých najmenších škôlkarov (cca od troch rokov).

1. STUPEŇ ZŠ

Angličtina pre malých školákov je zameraná na konverzáciu a rozšírenie slovnej zásoby.

Read More >

2. STUPEŇ ZŠ

Používame zložitejšie vetné súvetia, akcelerujeme vedomosti. Deti začínajú rozmýšľať v cudzom jazyku, okamžite reagujú na životné situácie.

Nevyhovuje Vám deň a čas konania kurzu?
Kontaktujte nás a ak to bude možné vyjdeme Vám v ústrety.
Nevychádza Vám to finančne?
Sme si vedomí, že začiatok školského roka je finančne náročný. Kurzy je možné poskytnúť aj na viac splátok (bez akéhokoľvek navýšenia). V prípade ak máte záujem o kurz na splátky prosím kontaktujte nás na 0915 382 432 a pri platbe za kurz v rámci objednávky vyberte "Manuálna platba". Ďakujeme.
bottom of page