top of page
Ako si vybrať správny kurz?

Výber správneho kurzu môže byť náročnou úlohou. U predškolákov sú kurzy delené hlavne podľa úrovne ich znalostí, zatiaľ čo u žiakov škôl sa delia podľa triedy a očakávaných vedomostí. Triedenie pre školákov má pre Vás skôr orientačnú hodnotu. Ak ste sa s nami ešte neučili, radi Vám odporúčame bezplatnú online konzultáciu, počas ktorej Vám radi pomôžeme s výberom správneho kurzu.
Nemáte skúsenosti s online formou výuky?

Ak zatiaľ nemáte žiadne skúsenosti s online formou výučby, alebo by ste sa radi presvedčili o tom, ako učíme, máte možnosť využiť nezáväznú skúšobnú hodinu zdarma. Týmto spôsobom si môžete overiť našu kvalitu a zistiť, ako bude Vaše dieťa reagovať.

Aktuálne kurzy pre zimný semester 2023/2024.

MATERSKÉ ŠKOLY

Vyučujeme aj tých najmenších škôlkarov (cca od troch rokov).

1. STUPEŇ ZŠ

Angličtina pre malých školákov je zameraná na konverzáciu a rozšírenie slovnej zásoby.

Read More >

2. STUPEŇ ZŠ

Používame zložitejšie vetné súvetia, akcelerujeme vedomosti. Deti začínajú rozmýšľať v cudzom jazyku, okamžite reagujú na životné situácie.

Nevyhovuje Vám deň a čas konania kurzu?
Kontaktujte nás a ak to bude možné vyjdeme Vám v ústrety.
Nevychádza Vám to finančne?
Sme si vedomí, že začiatok školského roka je finančne náročný. Kurzy je možné poskytnúť aj na viac splátok (bez akéhokoľvek navýšenia). V prípade ak máte záujem o kurz na splátky prosím kontaktujte nás na 0915 382 432 a pri platbe za kurz v rámci objednávky vyberte "Manuálna platba". Ďakujeme.
bottom of page