top of page
Sme špecializovaná jazyková škola zameraná na výučbu angličtiny pre deti od 4 rokov po žiakov druhého stupňa ZŠ.
Vďaka moderným technológiám ponúkame deťom pútavé jazykové dobrodružstvo, ktoré ich prostredníctvom tematických príbehov a virtuálnych svetov naučí rýchlo rozumieť a komunikovať anglicky. So skúsenosťami z prevádzkovania kamenných škôl sme vytvorili efektívnu online metódu výučby, založenú na živej, vizuálne pútavej interaktívnej výučbe a na detailne pripravených nahrávkach pre domáce opakovanie.
Metóda ako celok výučbu neuveriteľne akceleruje a prináša okamžité výsledky, ktoré pri tradičnom prístupe nebolo možné dosiahnuť.
Pre udržanie detského záujmu využívame atraktívne vizuálne prostredie, ktoré premení učenie na zábavu. Ponúkame autentický zážitok z učenia sa, ktorý je nielen informatívny, ale aj zábavný a vzrušujúci.
Máme bohaté skúsenosti s výučbou detí nielen v domácom prostredí, ale aj v zahraničí. Vieme, ako zaujať deti a naša práca je zameraná na dosahovanie konkrétnych výsledkov.

Online živá výučba

Naša výučba je spojením zábavy a vzdelávania. Témy sme navrhli tak, aby deti nielen pútali, ale aj v nich vzbudzovali chuť aktívne komunikovať. V malých skupinách sa deti necítia stresovo, navzájom sa podporujú a upevňujú tak svoje vzťahy. Sledovaním spolužiakov strácajú deti ostych a preberanú tému lepšie fixujú. Súťaže nútia deti spolupracovať a podporujú ich k lepším výkonom. Vysielame z profesionálneho videoštúdia v HD kvalite a pre správne pochopenie učiva používame aj slovenský jazyk.

Domáce opakovanie

Opakovanie je kľúčom k úspechu a preto sme pre Vaše deti pripravili videonahrávky na domáce opakovanie. Tieto nahrávky umožňujú deťom si pohodlne zopakovať učivo kedykoľvek to potrebujú. Či už je to po lekcii alebo pred spaním aj bez pomoci rodičov. Videá sú navrhnuté tak, aby ich a tie najmenšie deti dokázali sledovať a používať samostatne.

Pripravte si úsmevy, keď budete zrazu počuť, ako Vaše deti rozprávajú anglicky a reagujú na angličtinu, čo znamená, že ich učenie je pevne ukotvené a sú na správnej ceste k ovládaniu cudzieho jazyka.

Pozrite si spôsob našej výučby

Pozrite si spôsob našej výučby

Ukážky z nahrávok pre domáce opakovanie - rôzne Levely