top of page
Inštrukcie pre pripojenie na kurz

Autorizačné údaje

Sú k dispozícii po objednaní kurzu.

Po objednaní kurzu obdržíte mailom potvrdenie objednávky. Pred začatím kurzov obdržíte pripojovací link pre pripojenie k ZOOM. Následne postupujte podľa nižšie uvedených postupov, podľa toho aké zariadenie vlastníte. Najlepšie je použiť zariadenia s veľkou obrazovkou.

Pripojene cez PC/notebook/Mac

Ak je to možné, postupujte podľa písmena B

Spôsob pripojenia A

kliknite na link, ktorý sa nachádza pri potvrdení objednávky a postupujte podľa inštrukcií: otvorí sa webový prehliadač, je potrebné povoliť a stiahnuť plug-in pre webový prehliadač, odsúhlasiť podmienky a povoliť prístup ku kamere a mikrofónu, potom povoliť: Join with Video, Call using Internet Audio, alebo

Spôsob pripojenia B

stiahnite si ZOOM klienta https://www.zoom.us/client/latest/ZoomInstaller.exe (Windows), alebo pre iné OS sem: https://zoom.us/download#client_4meeting , spustite inštaláciu a povoľte všetky prístupy, čo sú po Vás požadované. Po skončení inštalácie kliknite na na link, ktorý sa nachádza pri potvrdení objednávky a prostredníctvom webového klienta budete presmerovaný automaticky do stiahnutej aplikácie (webový klient sa Vás môže opýtať, či môže spustiť aplikáciu ZOOM, dajte áno). Následne sa Vás aplikácia spýta ako sa pripojiť, povoľte: Join with Video, Call using Internet Audio.

Pripojenie prostredníctvom zariadení iOS

iPhone, iPad

Choďte prosím do App store a vyhľadajte, nainštalujte aplikáciu: ZOOM Cloud Meetings,po jej inštalácii potvrďte všetky požadované povolenia ako aj prístupy ku kamere a mikrofónu,následne v maili v rámci tabletu/mobilu kliknite na link, ktorý sa nachádza pri potvrdení objednávky: a povoľte: Join with Video a potm Call using Internet Audio.

Pripojenie prostredníctvom zariadení Android

mobilné telefóny, tablety

Choďte do Google Play a vyhľadajte, nainštalujte aplikáciu: ZOOM Cloud Meetings, po jej inštalácii potvrďte všetky požadované povolenia ako aj prístupy ku kamere a mikrofónu,následne v maili v rámci tabletu/mobilu kliknite na link, ktorý sa nachádza pri potvrdení objednávky, povoľte video: Join with Video a potm Call using Internet Audio.

Technické dotazy

Technická pomoc s pripojením

V úvode počítame s prípadnými technickými dotazmi, ktoré môžete smerovať na tel. 0902 960 009, alebo na 0915 382 432, kde Vám s pripojením pomôžeme. Vôbec to nie je zložité. V prípade vzdialenej technickej podpory pre PC/Notebook používame AnyDesk (https://anydesk.com/en).

bottom of page